• Prečo si zvoliť nás?

Lebo aj v malej škole môžu vyrásť veľkí ľudia...
              • O škole
              • Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlepšieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté výsledky.
              • Veda
              • Naší učitelia prírodovedných predmetov sa sústreďujú na získavanie praktických vedomosti, priamo uplatniteľných v bežnom živote.
              • Zdravie
              • V čo najväčšej miere sa snažíme povzbudiť deti k zdravému životnému štýlu, zdravej strave a pobytu v prírode.
          • Pre rodičov a žiakov

Pre zobrazenie Vašich známok, denného rozvrhu, jedálneho lístka a fotoalbumu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy.

Radi vám pomôžeme. Máte nejaké otázky? Napíšte nám alebo zavolajte.

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu.
            • Národný projekt - Podpora pomáhajúcich profesií 3
            • Strecha pre Váš nápad 2022